Welkom bij VV Stellendam

Bezoekersregistratie & Gezondheidscheck

De GGD heeft ook jouw hulp nodig, daar draag jij graag aan bij toch? Op ons complex is het op diverse plaatsen  mogelijk om een zogenaamde QR-code te scannen. Dit kan met uw telefoon, voor sommige toestellen met de standaardcamera en voor andere toestellen dient de QR scanner app geïnstalleerd te zijn.

Door de QR code te scannen kunt u zich aanmelden als bezoeker van onze vereniging. Door de bezoekersregistratie kan in een geval van een eventuele corona besmetting de GGD een beter bron- en contactonderzoek uit voeren waardoor de verspreiding onder controle gehouden kan worden.

Bezoekers zijn niet verplicht om mee te werken aan de registratie, maar waarom zou u het niet doen ?

Het duurt slechts 1 minuutje

1.

De bezoeker scant de QR code (dit kan via de camera van de telefoon / QR code app)

2.

De bezoeker doet de gezondheidscheck en laat zijn gegevens achter

3.

De bezoeker krijgt een groen scherm als alles in orde is en kan het complex bezoeken.

 

De gegevens zijn voor ons verder niet inzichtelijk en worden bewaard volgens de AVG normen. Alleen de GGD kan de gegevens indien  noodzakelijk inzien.

Na 2 weken worden de gegevens automatisch verwijderd ! 

 

Op het gehele complex :

<<<     1,5 meter afstand  >>>